REJMON & MAREK
návrhy a projekty pozemních staveb

TYPOVÉ PROJEKTY RODINNÝCH DOMŮ

ZÁMĚR

Naším záměrem je za cenu typového projektu nabídnout služby vyššího než typového standardu.

Pomůžeme Vám s výběrem vhodného domu na Váš pozemek a s jeho umístěním, tak aby pozemek byl co nejlépe využit. Můžeme dům přizpůsobit Vašim individuálním požadavkům a vyřídíme za Vás stavební povolení. V balíčku základních služeb je také základní autorský dozor zdarma.

Nechceme jen prodat projekt, záleží nám na dobrém výsledku stavby.

ZMĚNY v projektu

Změny v projektu jsou možné - malé změny zdarma, větší změny za rozumné ceny (dle rozsahu a náročnosti). Projekt je možno dodat v zrcadlově obrácené verzi.

CENA projektu a základních souvisejících služeb

33.000,- (RD 202) až 37.000,- (ostatní domy) - projekt (vč. případných malých změn)

18.500,- osazení RD na terén, vyřízení stavebního povolení, základní spolupráce při realizaci (v rozsahu 12 hodin). Cena platí při umístění rodinného domu na běžné stavební parcele s přípojkami.

V ceně nejsou poplatky (např. za územní a stavební řízení, výpis z listu vlastnictví, snímek katastrální mapy), průzkumy (např. radonový, geologický), případné projekty přípojek a zajištění stavebního povolení na přípojky.

DALŠÍ SLUŽBY

Další služby, které nabízíme k typovému projektu:

- zajištění průkazu energetické náročnosti budovy

- zajištění radonového průzkumu

- návrh řešení pozemku/zahrady, oplocení, doladění interieru

- technický stavební dozor

- kompletní autorský dozor, spolupráce při realizaci stavby

JEDNOTLIVÉ DOMY

Všechny naše rodinné domy jsou navrženy jako energeticky úsporné. Vytápění je možno přizpůsobit místním podmínkám - plyn, elektřina, tuhá paliva, tepelné čerpadlo...

Původně byl každý dům navrhován na konkrétní pozemek a pro konkrétního stavebníka. Domy byly do typové podoby upraveny se souhlasem původních stavebníků, nebo byly přepracovány.

Uvedené orientační ceny domů jsou uvažovány při výstavbě stavební firmou - "na klíč".

RD 202:

Malý úsporně navržený rodinný dům, orientační cena stavby: 2,5 mil. Kč. V přízemí je obytný prostor, koupelna a technická místnost, v podkroví tři pokoje a wc. RD 202

RD 302:

Středně velký rodinný dům, orientační cena stavby: 3,5 mil. Kč. Dispozice: V přízemí je obytný prostor, pokoj - pracovna, koupelna, sklad, spíž. V patře jsou tři pokoje a koupelna. RD 302

RD 307:

Středně velký rodinný dům, orientační cena stavby: 3,85 mil. Kč. Dispozice je založena na podobném principu jako RD 302, ale vstup je ze štítové strany a dům je větší - má o jeden pokoj v podkroví navíc. RD 307

RD 311 a 321:

Středně velké rodinné domy. Orientační cena stavby: 3,6 mil. Kč a 3,7 mil. Kč. RD 311, RD 321.

RD 333:

Středně velký rodinný dům moderního typu se zvýšeným podkrovím, navržený s ohledem na jednoduchost a ekonomiku výstavby. Má vysoký poměr "výkon/cena". Orientační cena stavby: 3,4 mil. Kč. Dispozice: V přízemí je obytný prostor, koupelna a garáž; v patře jsou tři pokoje, koupelna a komora. RD 333

DALŠÍ MOŽNOSTI

Pokud si nevyberete z naší nabídky typových domů, můžeme Vám pomoci vybrat dům z nabídky jiných firem. Je také možné, že Váš pozemek je natolik atypický a Vaše požadavky speciální, že je pro Vás nejvhodnějším řešením atypický projekt.

Atypický projekt je většinou lepším řešením než typový projekt, protože každý pozemek je jiný a každý člověk má trochu jiný názor na život a jiné požadavky. Vyšší prostředky vložené na začátku do návrhu a projektu se vrátí v podobě lépe využitého pozemku a lepší dispozice, která bude lépe vyhovovat Vašemu životnímu stylu.

Katalogové listy ke stažení:

Katalogové listy jsou ve formátu PDF. Obsahují základní informace o domech, půdorysy a pohledy. Další informace Vám rádi poskytneme e-mailem, telefonicky nebo osobně.